טכנאי סלולר – מקצוע לעתיד בטוח תעודת מקצוע ממשלתית

טכנאי סלולר – מקצוע לעתיד בטוח.
תעודת מקצוע "ממשלתית"

בעידן של שנות האלפיים, בו כמעט ולא נמצא אדם שאינו מצויד במכשיר סלולארי כזה או אחר, והתלות במכשירים הללו רק הולכת וגדלה כל הזמן, קיימת דרישה גוברת והולכת לשירותי מעבדה לצורך תיקון או שדרוג של המכשירים הסלולאריים.

המצב בשוק כיום הוא כזה, שכמעט לכל אדם מעת עמדו על דעתו, יש מכשיר סלולארי כלשהו, סמארטפון, טאבלט ואפילו שניהם. לעומת זאת המעבדות וטכנאים המוכשרים לתיקונים הנפוצים הנדרשים לאותם מכשירי סלולר – מועטים למדי ביחס לכמות העצומה של מכשירי הסלולר הנמצאים בשימוש כל הזמן ומועדים לתקלות מכל סוג. מסיבה זו, קיימת היום דרישה רבה לאנשי מקצוע מוסמכים, המסוגלים לתת את המענה המושלם לכל צורך בתחום תיקוני סמארטפונים או טאבלטים או כל מכשיר סלולארי אחר.

למי מתאים להיות טכנאי סלולר?

כל אחד המחובר לעולם הטכנולוגי ואוהב את העיסוק בתחום יוכל ליהנות מלימודים שירחיבו את האופקים שלו ויעניקו לו הרבה ידע וכלים לטיפול במכשירים הסלולאריים השונים. כל אחד בכל גיל (כמעט) יכול להשתלב בעבודה בתחום הן כעצמאי והן כשכיר. אם זה בעבודה תחת המטריה של חברה סלולארית כל שהיא או אפילו ע"י פתיחת מעבדה פרטית.

כיום ישנו הרבה יותר אבזור בכל התחום של המכשור הסלולארי כאשר המחירים אותם אנחנו משלמים על המכשירים אינם זולים. מסיבה זו פונים לקוחות רבים למעבדות סלולר על מנת לתקן את הנזקים או התקלות שאירעו עם הזמן במכשירים הללו והם לא ממהרים להחליף את המכשיר הישן בחדש, עובדה הגורמת לכך שאנשי מקצוע המכירים היטב את התחום, משתלבים מהר מאוד בעבודה מבוקשת ורווחית במיוחד.

הלימודים מתקיימים בערים: חיפה  אשדוד, קריית גת, תל-אביב לרכוש מקצוע נחשב ונחוץ שעשוי להתגלות כעסקת חייכם. הלימודים כולם מוכרים על ידי משרד הכלכלה ולמשתתפים בקורס ולעוברים את המבחנים בהצלחה, מוענקת תעודה מטעם "משרד העבודה" ומטעם מכללת לפיד.

**לימודים מוכרים לחיילים משוחררים על חשבון הפקדון. 
** מעל גיל 45 בררו על זכאות לקורס חינם.

צור קשר למידע נוסף
Call Now Button

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים