ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה

קורס מנהלי לוגיסטיקה ושרשרת האספקה בפיקוח משרד העבודה

מה לומדים בקורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה?

          תכל'ס לומדים במכללת לפיד!

התחום של ניהול ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה הוא תחום שחשוב לכל עסק אשר מחזיק במלאי כלשהו. על מנת לנהל את המלאי ואת המחסן יש צורך בהיכרות עם כלים ממוחשבים מתאימים, ובידע מקצועי בתחומים כמו בקרה ומעקב, פיננסים, לוגיסטיקה ועוד, יחד עם יכולות ניהוליות גבוהות ושיטות עבודה יעילות. במכללת לפיד תוכלו ללמוד קורס וניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, וליהנות מלימודים מקצועיים ברמה גבוהה במיוחד.

קורס ניהול ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה הוא קורס יעיל במיוחד, אשר מכשיר את הסטודנטים לעבודה במקצוע נדרש ונחוץ מאד. מדובר בתחום ייחודי של ניהול, אשר דרוש בכל חברה או עסק אשר מחזיקים במלאי כלשהו. קורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה ל מחסן ממוחשב מכשיר מנהלי מחסנים כמו גם אנשי לוגיסטיקה, אשר מייעלים את העבודה בכל עסק, מפעל או חנות. קורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה  מתאים לכל אחד ולכל אחת. כל מי שרוצה להשתלב בתחום העבודה הנחוץ הזה, יכול ליהנות מן הקורס ולקבל בו כלים מעשיים ומקצועיים. בנוסף, הקורס מתאים לאנשים שכבר עובדים כמנהלי מחסנים, ומעוניינים (או נדרשים) להוסיף לעצמם מיומנויות של ניהול מלאי. קורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה עוסק במגוון נושאים, ביניהם נושאים כלליים כמו לוגיסטיקה, עבודה בסביבה ממוחשבת וכדומה, ובכל אחד מהם מגוון תתי נושאים אשר מאפשרים עבודה יעילה במחסנים, כמו ניהול מלאי, תכנון רכש ועוד.

מכללת לפיד

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה של מכללת לפיד מעניק לכם את כל הידע החשוב לכם על מנת לעבוד בתחום. בין השאר, הקורס של מכללת לפיד כולל לימוד של ארגון ולוגיסטיקה, בקרה, שיטות ניהול מלאי, רכש, הובלה, ביטוח, בטיחות במחסנים, בטיחות בהעמסה ובפריקה, מיומנויות מחשב בכלל, ועבודת בתוכנת פריוריטי בפרט, וכן אנגלית טכנית, מיומנויות ניהול שונות כולל ניהול של עובדים, ועוד מגוון תחומים חשובים לתחום. הקורס של מכללת לפיד מוכר מטעם משרד העבודה, ובוגרי הקורס זכאים לתעודה מטעם המשרד, אשר מאפשרת להם להשתלב בעבודה במגוון מקומות עבודה.

תעודת גמר / מקצוע מטעם משרד העבודה

 

מה אומרים הסטודנטים שלנו?

משהוא לא ברור - רוצה עוד פרטים? זה המקום לשאול

צור קשר למידע נוסף

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים 
Call Now Button