ניהול מלאי ורכש

קורס ניהול רכש ומלאי הם שני תחומים שנמצאים תחת מקצוע הלוגיסטיקה. תפקידו של איש הרכש הוא לבצע משא ומתן עם ספקים תוך בדיקה של הצעות מחיר, של תנאים מסחריים, של כמות ואיכות, של לוחות זמנים ועוד. הקניין מבצע את הקנייה מן הספקים בפועל, מעביר להם את התשלום כמו גם את ההזמנות המפורטות. קורס רכש ולוגיסטיקה של מכללת לפיד מכשיר עובדים לתחומים הללו, אשר נכללים לעיתים גם בתחום עבודתו של מנהל המחסן.

קורס ניהול מלאי ורכש

לרוב, התחומים של רכש ושל הניהול נמצאים תחת אחריותו של אותו עובד, ולפעמים גם תחומים אחרים מתוך תחום הלוגיסטיקה. התחומים הללו שניהם מרכזיים וחשובים בכל חברה מסחרית או ארגון כלכלי. קורס מלאי ורכש  הוא קורס מן התחום הניהולי, והוא מלמד כיצד לתכנן וכיצד לנהל תהליכים שונים של רכישה. הקורס עוסק בנושאים כמו איך ליזום תהליכים של רכישה, איך ליצור קשרים עסקיים אשר יועילו לעסק, איך ליצור קשר עם ספקים ייעודיים, ואיך לטפל באספקה שמגיעה אל המחסן, איך לאחסן כל סוג של חומר גלם, ועוד. קורס ניהול  ורכש עוסק גם בניהול מחסן ממוחשב, כולל לימוד תוכנת פריוריטי. בנוסף, בהיותו קורס ניהולי, נלמדים בקורס גם נושאים כמו ניהול עובדים, ניהול משא ומתן, ניהול מחלקות ועוד. הקורס כולל גם פרויקט גמר מקיף.

מה אומרים הבוגרים שלנו

קורס ניהול ומלאי במכללת לפיד

קורס ניהול  מלאי ורכש  ב מכללת לפיד מוכר מטעם משרד העבודה, ומספק לכל בוגר תעודה מתאימה אשר מאפשרת לו להשתלב בעבודה בתחום בקלות יחסית. הקורס כולל ניהול ותכנון של תהליך הרכישה, יצירת קשרים עסקיים, בדיקה של ספקים ושל הצעות מחיר, ונושאים כמו טיפול באספקה, ניהול מלאי ועוד. קורס ניהול מלאי רכש  עוסק גם בניהול ממוחשב של המחסן, ובניהול משא ומתן. הקורס של מכללת לפיד מעניק לסטודנטים את כל הכלים המעשיים שהם זקוקים להם על מנת לעסוק בתחום בפועל, ומספק להם ידע מקיף אשר מסייע להם בעבודה בהמשך הדרך.
תעודת גמר / מקצוע מטעם משרד העבודה .
רוצים להתמקצע בתחום הלוגיסטיקה? בואו ללמוד קורס ניהול מלאי רכש , לומדים תכל'ס מקצוע לחיים במכללת לפיד!
קורס ניהול מלאי ורכש מתקיים בשלוחות: אשדוד  ותל אביב.
*מוכר ללימודים ע"ח הפקדון.

*** מעל גיל 50 ברר על זכות לקורס חינם.

לחצ/י כאן

אז למה אתם מחכים? מלא/י את הפרטים  בקשו מידע ותכנית לימוד.

קורסים מובילים בשוק הישראלי ......

צור קשר למידע נוסף

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים 
Call Now Button