משתתפי קורס תכנתי CNC סיימו בהצלחה את קורס ההכשרה

 

השבוע הגיעו מסיימי הקורס לטקס קבלת תעודות הסמכה מטעם משרד הכלכלה. הטקס התקיים בלשכת ראש העיר, אבירם דהרי אשר בירך את המסיימים, סקר בפניהם את הפעילות המתקדמת בתחום התעשייה בפארק התעשייה בקרית גת  וסיפר על הביקוש לבעלי מקצוע בהכשרת תכנון וייצור מכונות. עוד נכחו בטקס מנהל מכללת לפיד, מנהלת אגף נוער וצעירים בעיריית קרית גת אודליה סבג, נאוה פרג' ממנהלת שיקום שכונות שליוותה את הפרויקט ועדי כחלון רכזת תחום הכשרות במרכז הצעירים "תנופה".  במרכז "תנופה" הסבירו כי הקורס מכשיר את הלומדים לתכנות ותכנון הייצור במכונות CNC  (computer numerical control) ממוחשבות. במהלך הלמידה נחשפו המשתתפים למגוון רחב של נושאים: טכנולוגיית העיבוד השבבי, סוגי כלים לעיבוד שבבי, התעדכנות בטכנולוגיה חדשה וקיימת ועוד.

המשתתפים ציינו את תודתם למובילי התכנית והדגישו כי ניתנה להם הזדמנות איכותית לקבל תעודה מקצועית של משרד הכלכלה: "הלימודים הם לימודי ערב במשך חצי שנה, זו היתה סביבה נוחה שאפשרה לנו לעבוד במהלך היום וללמוד בערב".
עדי כחלון, רכזת תחום הכשרות במרכז הצעירים "תנופה" מציינת כי תכנתי CNC  מאוד מבוקשים בשוק: "מדובר בעבודה מאתגרת מעניינת בסביבה טכנולוגית מרתקת, ידוע לנו גם שתכנתי CNC מרוויחים משכורות גבוהות וקיים ביקוש יציב ומתמיד לתכנתי CNC בתעשייה הישראלית. הקורס שאנחנו מציעים יחד עם מכללת לפיד הוא קורס ייחודי ברמת התוכן וברמת הסבסוד שפרויקט שיקום שכונות מאפשר ולמעשה התלמידים מקבלים את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לעבודת עיבוד שבבי ממוחשב."

המעוניינים להצטרף לקורסים עתידיים יכולים לפנות בטלפון : 08-6811871 או במייל: adihaon@Walla.com מכללת לפיד 072-242-12-12

קורס תכנתי CNC  בסביבה ממוחשבת התקיים בחצי השנה האחרונה ביוזמת פרויקט שיקום שכונות ואגף נוער וצעירים והכשיר את המשתתפים להשתלבות בשוק העבודה בתעשיה מפותחת ובמחיר מסובסד

צור קשר למידע נוסף