הכשרה מקצועית

קורסי הכשרה מקצועית

הכשרה מקצועית במכללת לפיד. מחפשים ללמוד מקצוע עם תעודה מוכרת ומבוקשת? מכללת לפיד מספקת מענה לצורך – רכישת מקצוע לחיים. עוסקת בהכשרת כוח עבודה למקצועות מבוקשים בשוק העבודה . ניסיון זה בא לידי ביטוי באופי הלימודים. סדנאות הלימוד מאפשרות חוויה מעשית ופרקטיקה ללומדים.

מכללת לפיד לומדים תכלס – מקצוע לחיים הכשרה מקצועית 

קורס ניהול לוגיסטיקה ושרשרת האספקה מקנה ידע תיאורטי בתחומים של ניהול תהליכי שרשרת האספקה, תמחור, משא ומתן, מכרזים, הסכמים והתקשרויות לצד לימוד מעשי של מערכות מידע מתקדמות
מספר מפגשים
35
סה"כ שעות
134
קורס תכנת CNC מכשיר את הלומדים לתכנון ולתכנות הייצור במכונות CNC ממוחשבות. לימודים בשלוחות מכללת לפיד : תל אביב אשדוד ק.גת.
מספר מפגשים
45
סה"כ שעות
180
מתכנת ומפעיל מכונות מדידה CMM בתחום העיבוד השבבי, הינו מקצוע נדרש בענפי התעשייה בישראל. קורס זה מקנה למשתתפים ידע בהפעלה ובתכנות מכונות מדידה CMM. העובדים בתחום זה עוסקים בבקרת איכות של מוצרים מוגמרים בעזרת מכונת מדידה ממוחשבת
מספר מפגשים
30
סה"כ שעות
120
רכישת מיומנות וידע בצילום ובעריכת וידיאו באופן מקצועי, לצורך פרנסה. בוגרי הקורס יוכלו לעסוק במקצוע כשכירים או כעצמאיים. לימודי עריכת וידיאו בתוכנת Premiere היא תוכנה מובילה בתעשייה לעריכת וידאו לסרטים, לטלוויזיה או לרשת.עריכה של סרטוני וידאו שתמיד מקדימה את זמנה.
מספר מפגשים
18
סה"כ שעות
72
מלאי ורכש הן התמחויות מקצועיות, במקצוע הלוגיסטיקה, בדרך כלל תחת אותה סמכות. איש הרכש מטפל נושא ונותן עם הספקים על הרכישה .מוציא מכרזים ובקשות להצעות מחיר, בוחן הצעות מחיר, בוחר ספקים, מסכם  תנאים מסחריים, כמויות, איכות, לוחות זמנים, מועדי תשלום והוצאת הזמנות.שומר על קשר עם הספקים ועוקב אחר ביצוע הרכישות.
מספר מפגשים
34
סה"כ שעות
162
הכשרת מנהלי אחזקה ועובדים לניהול תחום האחזקה במבני מגורים, מסחר, תעשיה ומוסדות ציבור.אחזקת מבנים הוא תחום המצריך מיומנות וידע בתחומים רבים. אחזקת מבנים עתירי קומות וחללים, הינה משימה מורכבת המצריכה מומחיות וניסיון בהיבטים שונים
מספר מפגשים
40
סה"כ שעות
150
הכשרת למקצועות הגרפיקה הממוחשבת, דפוס ואינטרנט.המסלול מקנה כלים ומיומנויות ביצוע גרפי. לימודים בתוכנות ADOBE לימודי גרפיקה ממוחשבת לימודי,Photoshop,Illustrator‏ InDesign .
מספר מפגשים
48
סה"כ שעות
250
קורס מזכירות דיגיטאלית- משרד מומחשב משפר באופן משמעותי את פעילות של כל עסק או ארגון. מנהלי/ות משרד שולטים בכל התוכנות במשרד המומחשב, לטפל במידע נכנס ויוצא, ניהול הזמן של העובדים במשרד. קורס ניהול מערכות משרד מעניק כלים הנדרשים לנהל ולהפוך את המשרד לסביבה
מספר מפגשים
32
סה"כ שעות
120
מקצוע בניית וניהול אתרים מתפתח בקצב מואץ יחד עם התפתחות האינטרנט – אתר האינטרנט הפך לפנים ולחזית אותה פוגש הלקוח הבא במגע עם הארגון.עסקים וארגונים זקוקים לשרות מקצועי הכולל – בנייה ועיצוב אתר, פיתוח, תחזוקה מתמדת, עדכון וניהול תוכן האתר
מספר מפגשים
65
סה"כ שעות
348
הקורס מיועד לבעלי ניסיון בתחום – מפעילי או כווני CNC המעוניינים להתקדם בתחום העיבוד השבבי ולשפר את הכנסתם ומעמדם בתחום. כמו כן, הקורס מיועד לבעלי רקע טכני, הנדסאים ומהנדסים המעוניינים לרכוש כלים מקצועיים ולפתח קריירה בתחום.
מספר מפגשים
35
סה"כ שעות
180
טכנאי מיזוג וקירור, בכל בית יש מקרר ומזגן, בכל משרד יש מיזוג אוויר, מכשירים אלה הינם מוצרי יסוד בכל בית ומשרד. לכן טכנאי שירות הינו מקצוע מבוקש ביותר, אל תפספס את הקיץ !
מספר מפגשים
45
סה"כ שעות
160
גם לך מגיע לפרוץ קדימה ! בוא לייצר הכנסה נוספת – קורס מנעולן מוסמך במכללת לפיד ייתן לך את המענה.
מספר מפגשים
18
סה"כ שעות
64
בואי להגשים חלום – בקורס איפור מקצועי – שיטת לימוד קורס איפור מקצועי, בה כל תלמיד/ה יכול לבחור מסלול לימודים המתאים לו וליהנות מאווירה חמה ומקצועית המשלבת בתוכה חוויה של יופי ואופנה. מעבר לקורס הבסיסי כל סטודנט יוכל להתמחות בהשתלמויות העשרה באיפור מקצועי.
מספר מפגשים
23
סה"כ שעות
103
אנגלית היא שפה בינלאומית המשמשת לתקשורת במקומות עבודה, חינוך, מחקר, ומדע כסטנדרט. שליטה באנגלית, היא מיומנות יסוד לעובד, בדומה לקרוא וכתוב, ומהווה תנאי להשתלבות ולהתקדמות במקומות עבודה.
מספר מפגשים
15
סה"כ שעות
60
Call Now Button

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים