קורס סלולר תחזוקה ותיקון סמארטפונים

קורס  סלולר וטאבלט של מכללת לפיד, מציע הזדמנות פז למעוניינים להשתלב במקצוע רווחי ומאתגר, הקורס משלב לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לצד שלל התנסויות מעשיות ויישומיות, דואג להכשרתם האיכותית של בוגריו, כך שקליטתם בשוק העבודה, בין כשכירים ובין כעצמאיים, עתידה להיות פשוטה יחסית השמה באמצעות "לפיד פלוס השמה וגיוס". הלימודים נערכים בקבוצות קטנות ובאווירה נעימה, בה כל תלמיד זוכה לליווי אישי של סגל המרצים המעולה. המכללה אף מסייעת לבוגריה להשתלב בעבודה בתחום, מקשרת אותם לספקים של ציוד וחלפים, ומשקיעה את כל המאמצים על מנת שהבוגרים יגיעו להצלחה בתחום.

קהל יעד:
בקורס מיועד למועמדים בעלי חוש טכני בסיסי, המעוניינים לפתח קריירה בתחום הסלולר המשגשג ונמצא בפריחה מתמדת.

משך לימודים:
 232 שעות לימוד אקדמיות, 

מתכונת:
מתכונת ערב 2 מפגשים בשבוע  למשך כ-1/2 שנה.
לימודי בוקר ביום שישי.

תכנית הלימודים בקורס סלולר ממוקדת מטרה להעניק לבוגרים את ההכשרה המיטבית לקראת עבודה מקצועית בתחום, תוכנית הלימודים רחבת היקף, הכוללת מגוון רחב של תכנים תיאורטיים לצד שלל התנסויות מעשיות.

בין נושאי הלימוד: מבוא לחשמל, מבוא לאלקטרוניקה, מבוא לעולם הסלולרי, סוגי מכשירים והגישה הטכנית, הכרת הציוד של הטכנאי, הכרת מעגלי שידור/ קליטה, הדלקה, שמע ומעגל קריטי, תיקון מכשירים ברמת דרג א' עד ד', הלחמות (הדרג הגבוה ביותר בשוק), קריאה והבנה של סכמה חשמלית וביצוע מדידות בפועל, עולם הסמארטפון – תוכנה וחומרה.

בוגרי הקורס שיעמדו בדרישות, יקבלו תעודת גמר/מקצוע יוקרתית והסמכה ממשלתית מטעם  "משרד העבודה" 
קורס סלולר בשלוחות : תל אביב – אשדוד.
לפרטים והרשמה חייגו 072-242-12-12

רוצה תכנית לימוד? ופרטים נוספים מלא את הפרטים כאן
צור קשר למידע נוסף

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים 
Call Now Button