קורס CMM – XYZ

קורס תכנות מכונות מדידה  CMM – XYZ במכללת לפיד

מטרות קורס CMM – XYZ? 

תכנות  מכונות מדידה מסוג XYZ, CMM  התלמידים יתנסו בכל שלבי הלמידה בצורה מעשית ושימוש ותפעול מכונות מדידה. במהלך הקורס יבנו התלמידים מערכות צירים, הכנת דו"חות ולתכנן תכניות אוטומטיות, וכמובן להכיר את התקנים המשומשים בעולם בארץ. מכונות XYZ-CMM אמונות על בקרת האיכות של עבודות עיבוד שבבי, בשימוש ובעזרים כמו מחרטות, מסורים, מקדחות וכרסומות – כשהקפדה היא לדיוק של אלפית המילימטר.
שימוש במכונות מדידה חוסך זמן ועלויות עבודה בהיקף גדול רב ולא רק מייעל את כמות הפריטים שהוא בודק, אלא גם את איכות המוצרים. מכונות מדידה משמשות במפעלים כגון תעשיית האלקטרוניקה, המתכת והפלסטיק כי גם בעולם כולו. 

מה לומדים בקורס CMM – XYZ ?
עקרונות מדידה הנכונים למכונות XYZ, כיול ובניית פרוב, בניית תוכניות, כתיבת תוכניות, הרצת התוכניות והערכה  אפשרויות לעריכת התוכנית, טיפולים טרמיים, ציפויים, מטול פרופילים, בנייה של מערכות צירים – עיגולים ומישורים, נקודות וקווים, 3D TOOL, סבולת גיאומטרית, הכנת דו"חות – קלט ופלט, הבנת הדו"חות, הגדרות ההדפסה.

מה עם עבודה?
לבוגרי קורס CMM – XYZ תוענק תעודת הסמכה למקצוע תכנת מכונת המדידה XYZ-CMM מטעם "מכללת לפיד" המרכז ללימודים מקצועיים. במהלך קבלת ההסמכה יועברו קו"ח של התלמידים למחלקת ההשמה "לפיד +"  לחיפוש עבודה לעבודות בתעשייה בתחומי ההייטק,  הפרמצבטיקה, הפלסטיקה, המתכת, האלקטרוניקה ועוד תחומים רבים.

לפרטים נוספים התקשרו 072-242-12-12
קורס זה בשלוחות: חיפה ואשדוד

צור קשר למידע נוסף

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים 
Call Now Button