08-6518517

קורס רכזי נגישות

עפ"י סעיף 19מ"ב בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ"ח 1998, ותקנה 92 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (נגישות השירות) תשע"א 2011, קבע המחוקק כי מי שאחראי לאספקת שירות ציבורי המעסיק 25 עובדים לפחות לרבות באמצעות חברת כוח אדם או קבלן, למנות מקרב עובדיו רכז נגישות. רצוי כי אותו אדם יהיה עובד בתפקיד מנהלי הבקיא בתחום הנגישות לאנשים עם מוגבלות וככל האפשר יהיה הוא עצמו אדם עם מוגבלות.
מטרת הקורס – הכשרת רכז נגישות בארגון.
קהל היעד – עובדים בעסקים, בארגונים ובמוסדות ציבוריים המעסיקים מעל ל-25 עובדים.
היקף הקורס – 3 מפגשים, 24 שעות אקדמיות, אחת לשבוע בין השעות 15:30 – 09:30
מקום הקורס – מכללת לפיד באשדוד. רחוב האורגים 35 בניין בר-סנטר.
תעודות והסמכה – תעודת רכז נגישות מוסמך מטעם מכללת לפיד ומטעם חברת "נגישות לכל".
תכנית הקורס –
היכרות עם עולם המוגבלויות. סוגי המוגבלויות השונות, ההבדלים והצרכים הייחודיים לכל אדם עם מגבלה. תפקיד רכז הנגישות בארגון.
נגישות בהיבט המשפטי: חוקים, תקנות ותקנים.תקנות הנגישות עבור מבנים : היבטים סביבתיים ומבניים , הביצוע הנדרש ולוחות זמנים.תקנות נגישות השירות: הנגשת המידע, השירות, תקשורת ואינטרנט.חווית השירות של אדם עם מוגבלות: מפגש מונחה עם אנשים עם מוגבלות.
מתן כלים מעשיים והקניית ידע למילוי תפקידו של רכז הנגישות. הצגת עזרים לשירות נגיש. הדרכת עובדים: תכנים וכלים. הנגשת נהלים ומידע. בניית תכנית הנגשה.
במהלך הקורס תיערך סדנת הנגשה מעשית המדמה חוויית שרות לאדם עם מוגבלות. הקורס ילווה במצגות ובחומרי הדרכה כתובים.

לפרטים בקורס רכזי נגישות:

צוות ייעוץ הלימודים יכיר לך את מסלולי הלימוד ואת התכנים הנלמדים בקורס  במכללת לפיד. בפגישת הייעוץ יימסר לך מידע אודות תנאי הסף לתחילת הלימודים, מסגרת זמן הלימודים וההשקעה הנדרשת להצלחה, עלות הקורסים והחשוב מכל – אפשרויות התעסוקה הצפויות לך בסיום הלימודים. פגישת ייעוץ אישית, הינה צעד חשוב ומתבקש לקראת בחירת מסלול הלימודים המתאים לך. הפגישה אינה כרוכה בהתחייבות או בעלות. נשמח ליצירת קשר. פנייתכם חשובה לנו. אנא השאירו פרטים ברורים ויועצות הלימודים תחזורנה אליכם בהקדם.

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים 
Call Now Button