שמים לב לפרטים קטנים? יכולים לצאת מזה דברים גדולים..

אז מה אתם אומרים, אתם מצליחים לשים לב לפרטים קטנים?

 יכולים לצאת מזה דברים גדולים.. מה זה דברים גדולים? העתיד שלכם..
למי שמכיר ומי שלא , ישנו מקצוע שנקרא בודק תוכנה (QA),בודקי התוכנה נמצאים בכל ארגון, מסטארטאפים שעובדים במרתפים ועד לחברות ענק כמו פייסבוק,אינטל,מיקרוסופט אפל ועוד…

בודקי התוכנה הם בקרי האיכות של התוכנה,אותה הם בודקים, מוצאים תקלות ודואגים לתיקונן.
בכך כל ארגון יכול להבטיח שהתוכנה שלו תיהיה כמה שיותר איכותית ונקיה מתקלות.
במצב בו מוותרים על בודקי תוכנה (כן זה קורה לעיתים רחוקות..) ניתקל בהמון מצבים של תוכנה עם בעיות ותקלות, מה שגורם לתוכנה להיות הרבה פחות אמינה ונוחה לשימוש מצד המשתמשים – כפועל יוצא מזה,המשתמשים יזנחו את אותה התוכנה והחברה לא תצליח במטרה שלה.
ובמצבים קיצוניים יותר עלול לעלות בחיי אדם (מערכות רפואיות) או בסכומים עצומים של כסף (בנקים ושוק ההון) אז אחרי שהבנו עד כמה בודקי התוכנה הם חשובים והכרחיים, בואו נבין בקצרה מה עושים בודקי התוכנה.
בחיינו אנחנו עטופים בתוכנות (אפליקציות) – הדבר הקרוב ביותר כמעט לכל אדם הוא הטלפון הסלולרי שלו,עליו מותקנת מערכת הפעלה ועל מערכת ההפעלה מותקנות שלל אפליקציות.
לצורך העניין אם ניקח את האפליקציה האחראית על הצילום בפלאפון, בודק התוכנה יצטרך לוודא כי הכל עובד כמו שצריך, זאת אומרת לוודא שניתן לצלם,מצבים שונים של צילום, עם פלאש/בלי פלאש, לבדוק שהתמונות נשמרות לגלריית המכשיר וכו' – זוהי הצורה הפשוטה ביותר של בדיקות תוכנה, ככל שהוותק והידע גדלים כך מתעסקים בתהליכים מורכבים יותר בעומק התוכנה..

כך שזה עולם מעניין ומתפתח מאוד. והשורה התחתונה..
בדיקות תוכנה הינו מקצוע מתגמל במיוחד – מתחיל בתנאים מעולים בחברות ההייטק שאינם מקובלים במקומות עבודה אחרים, למשל: ארוחות במסעדות,קרנות השתלמות שונות, ימי כיף,פינוקים ביום יום במקום העבודה, וכמובן משכורת מתגמלת במיוחד, אם במספרים אנו עוסקים, בודק תוכנה בעל שנתיים ניסיון משתכר בממוצע 12,0000 ש"ח, וככל שהזמן עובר המשכורת גדלה וגדלה..
כמעט כל אחד יכול להפוך לבודק תוכנה,קיימים היום קורסים מתקדמים בשוק (אורך קורס ממוצע חצי שנה – 8 חודשים) בלימודי ערב/בוקר ,כך שגם אם אתם עובדים ניתן לשלב לימודים במקביל ולהתקרב עוד כמה צעדים לעבר עתיד טוב יותר

אז למה אתם מחכים חייגו 072-242-12-12 והבטיחו מקום בקורס הקרוב

 

 

צור קשר למידע נוסף

עוד רגע .... לאן זה?

מגיע לך הטבה מיוחדת. אל תפספס/י !!

מכללת לפיד
לקבלת הטבה ללימודים במכללת לפיד – מלאו את הפרטים 
Call Now Button